Päike rohkem kui 300 päeva aastas!

Ootame Sind Türki elama – puhkama.

Alanya, 300 päeva päikest!

Türgi sobib suurepäraselt esimeseks rannamõnudega puhkusereisiks. Türki sõidetakse ikka ja jälle puhkama, kuna siinne teenuste hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea, enamus hotelle suurepärased, teenindus sõbralik, kohalikud elanikud abivalmid.

See kuurortlinn ahvatleb puhkajaid oma pehme lähistroopilise kliimaga. Kaunis sadam, valge peene liivaga Kleopatara rand, helesinine vesi ja Tauruse mäed pakuvad silmailu igaühele.

Alanyat kutsutakse ka Vahemere Miamiks. Sestap pole ime, et üha rohkemad eurooplased – eestlased nende seas – siia ka päris oma korteri soetavad.

Kohalik elu

Siin on palju restorane kohaliku ja euroopa köögiga, kohvikud ja baarid. Eriti populaarsed on otse rannal asuvad kohvikud. Alanya Aquapark ja selle igasugu lõbustused ja atraktsioonid sobivad suurepäraselt perepuhkuseks. Linnas on lugematul arvul igasugu poekesi, kus turistidele pakutakse nahatooteid, riideid, ehteid, käekotte ja lõbusaid värvitud kõrvitsaid, mis on selle maakonna sümbolid. Ööeluhuvilised oskavad kindlasti vääriliselt hinnata Analya klubisid, kus sütitav muusika ja tantsud hommikuni kestavad. Ööklubide valik on väga suur.